Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Zapraszamy na URGOAesthetics Road Show!

31 stycznia 2019

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebie ciągłego rozwoju specjalistów z branży kosmetologicznej, URGO Aesthetics - wyłączny dystrybutor marek Mesoestetic i Exuviance - organizuje cykl szkoleń regionalnych w całej Polsce: „Holistyczne i sprawdzone podejście do depigmentacji i pielęgnacji skóry naczyniowej”.

Podczas szkoleń zaprezentowane zostaną nowe produkty i protokoły, m.in. innowacyjny program pielęgnacyjny oparty o działanie kwasu traneksamowego Tran3x dedykowany skórze naczyniowej z przebarwieniami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Olą Goliszewską na a.goliszewska@pl.urgo.com 

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2019/01/terminy-3-570x570.png

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.