Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Zalecenia Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2020

24 czerwca 2020

 

 

 

Najnowsze „Zalecenia kliniczne dotyczące postępowania u chorych na cukrzycę 2020” wskazują, aby w niezainfekowanych ranach o etiologii neuropatyczno-niedokrwiennej (ale bez cech krytycznego/istotnego niedokrwienia), niegojących się pomimo optymalnego leczenia standardowego, rozważyć zastosowanie opatrunków w technologii TLC-NOSF.

Pełną treść zaleceń klinicznych dotyczących postępowania u chorych na cukrzycę 2020 można znaleść pod linkiem: kliknij tu.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2020/06/image-570x570.png

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Medical.

Misją Urgo Medical jest spełnianie potrzeb medycznych w zakresie leczenia ran ostrych lub przewlekłych (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia kończyn dolnych, owrzodzenia stopy w przebiegu cukrzycy…). Zaawansowane środki opatrunkowe Urgo Medical są dostępne dla polskich pacjentów od 2016 r. Są one oparte o innowacyjną technologię TLC, której skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych. Obecnie na rynku polskim firma oferuje opatrunki ze srebrem zwalczające miejscową infekcję, opatrunki kompleksowo oczyszczające ranę, i opatrunki stymulujące proces leczenia ran.