Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

URGO Polfa Łódź wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki ISDIN

4 października 2018

Od października 2018 roku, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem rewolucyjnej linii produktów anti-aging hiszpańskiej marki ISDIN. Formuły produktów to perfekcyjne połączenie witaminy C, oksydowanej witaminy K i Ultraglikanów – składników powszechnie uznanych i stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej w walce z oznakami starzenia się skóry.

Założona w 1975 r. i mająca swoją siedzibę w Barcelonie marka ISDIN jest liderem w branży pielęgnacji skóry oraz najlepszą marką dermatologiczną w Hiszpanii. Marka jest rozwijana przez międzynarodową grupę biznesową Puig i Esteve. Ciągłe innowacje i badania prowadzone przez ISDIN mają wspólny cel: rozwój wysokojakościowych oraz skutecznych produktów do codziennej pielęgnacji i wspierania terapii dermatologicznych.

ISDINCEUTICS to rewolucyjna linia produktów anti-aging, która pomaga utrzymać młodzieńczy blask i jakość skóry mimo upływu czasu. Jest to idealne powiązanie dermatologii i estetyki, nauki i piękna.

W skład portfolio ISDINCEUTICS  wchodzą:

Flavo-C

Intensywne serum antyoksydacyjne z 8% Zawiera witaminą C i Ginkgo Biloba: Formuła o intensywnym działaniu neutralizującym wolne rodniki, redukuje oznaki fotostarzenia, wygładza skórę i przywraca jej blask.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/flavo-c-1-570x570.png

Flavo-C Ultraglican

Serum antyoksydacyjne na dzień.  Zawiera Witaminę C (składnik antyoksydacyjny, który chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników, stymuluje produkcję kolagenu i przywraca skórze blask), Ultraglikany (połączenie proteoglikanów i pre-proteoglikanów, które utrzymują nawilżenie i wzmacniają struktury podporowe skóry), oraz Kwas hialuronowy (odmładza skórę twarzy dzięki właściwościom silnie wiążącym wodę, które pozwalają przywrócić jej właściwy poziom nawilżenia).

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/ES-Isdinceutics-Flavo-C-Ultraglican-10u-2017-cc-570x570.jpg

 

Flavo-C Melatonin

Serum regenerujące na noc. Zawiera Melatoninę (stymuluje antyoksydacyjną obronę skóry podczas snu, aby przygotować ją do ochrony przed stresem oksydacyjnym występującym w ciągu dnia), Bakuchiol (naturalny składnik o działaniu przeciwstarzeniowym , który przywraca skórze jędrność i elastyczność) oraz Witaminę C (walczy ze stresem  oksydacyjnym i przywraca skórze blask).

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/0_0004_ES-Isdinceutics-Flavo-C-Melatonin-10u-2017-cc-570x570.png

K-Ox Eyes

Krem z oksydowaną witaminą K  zmniejszający  obrzęki, rozjaśniający  cienie pod oczami oraz zwiększający elastyczność skóry.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/k-ox-570x570.png

Auriderm

Krem z oksydowaną witaminą K  redukujący siniaki i zaczerwienienia pojawiające się po zabiegach medycyny estetycznej, takich jak iniekcje kwasem hialuronowym, mezoterapia, zabiegi  laserowe lub chirurgiczne. 

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/auriderm-570x570.png

Melaclear

Serum korygujące ujednolicające koloryt skóry i pomagające rozjaśnić przebarwienia różnego pochodzenia.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/melaclear-570x570.png

 

Linia ISDINCEUTICS jest dystrybuowana w Polsce na wyłączność do drogerii Super-Pharm.

Zapraszamy również do śledzenia marki na Instagram.

 

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Consumer Healthcare.

Produkty do samodzielnej ochrony zdrowia to grupa preparatów, dostępnych w aptekach, bez recepty, których zadaniem jest zapewnić naszym pacjentom natychmiastową pomoc, ulgę i ochronę przy codziennych dolegliwościach i problemach skórnych. W skład portfela działu wchodzą znane marki produktów OTC takie jak Laboratoria Polfa Łódź, Alugastrin i URGO, i dermokosmetyków Uriage, Auriga i ISDIN.