Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Urgo Aesthetics w LNE

5 marca 2019

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami Tran3x marki Mesoestetic oraz Anti-Redness marki Exuviance.

Najnowsza metoda depigmentująca marki Mesoestetic Tran3x na bazie kwasu traneksamowego, redukuje przebarwienia – w tym zmiany pigmentacyjne o podłożu naczyniowym (melasma) i towarzyszący im stan zapalny – zapewniając przy tym wysoką tolerancję w trakcie terapii. Kuracja zapobiega powstawaniu przebarwień, w tym pozapalnych zmian pigmentacyjnych pojawiających się często jako efekt agresywnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Natomiast Anti Redness Calming Serum marki Exuviance łagodzi rumień oraz uczucie dyskomfortu, a dzięki zawartości unikalnych składników aktywnych łagodzi stan zapalny, obkurcza i uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejszając widoczność teleangiektazji. Działanie serum zostało potwierdzone w badaniach klinicznych, które potwierdzają redukcję zaczerwienień o 92%.   

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.