Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

URGO Aesthetics na 42. Kongresie i Targach Kosmetycznych LNE 2022

4 kwietnia 2022

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży beauty za nami. Tegoroczny Kongres i Targi Kosmetyczne LNE, organizowane już od ponad 25 lat, zgromadziły tysiące osób zainteresowanych szeroko pojętą kosmetyką i zdrowiem. Jak co roku, marki RETIX.C nie mogło zabraknąć.

Intensywne, dwudniowe spotkanie kosmetyczek, kosmetologów oraz fanów branży kosmetycznej z całej Polski, było możliwością do wymiany doświadczeń, a także wysłuchania wielu wartościowych wykładów prowadzonych przez ekspertów danej branży.

Szczególne podziękowania należą się naszym wykładowcom, którzy podczas kongresu poruszali zagadnienia z zakresu kosmetologii, działań anti-aging, biostymulacji oraz procedur zabiegowych.

Mgr Anna Majewska – międzynarodowy trener RETIX.C opowiedziała o regeneracji i biostymulacji skóry w najnowszych protokołach zabiegowych Retix.C.

Dr n. med. Anna Kamm wygłosiła wykład „Rola peptydów i czynników wzrostu w biostymulacji skóry. Różne rodzaje peptydów oraz ich zastosowanie w procedurach zabiegowych RETIX.C.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, wysłuchanie wykładów naszych specjalistów oraz zamienienie kilku zdań z naszym zespołem. Zainteresowanie produktami marki RETIX.C z roku na rok, jest coraz większe, co jeszcze bardziej motywuje nas do ciągłego rozwoju i poszerzania oferty!

Mamy nadzieję, że zdobyte cenne informację ułatwią i usprawnią codzienną pracę oraz zaowocują spektakularnymi efektami w Waszych gabinetach.