Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

URGO Aesthetics na 40. Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE

7 listopada 2019

Już 9-10 listopada profesjonaliści z branży beauty spotkają się w Krakowie na 40. Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE. My również tam będziemy, znajdziecie nas na stoisku numer 24. Ponadto serdecznie zapraszamy na nasz wykład dotyczący wyjątkowych zabiegów na okolicę oczu:

📍 EYE love you: zabiegi Urgo Aesthetics na okolicę oczu. Nowość! Mesoestetic Global Eyecon
📍 Prowadzący: Monika Nitecka
📍 9.11.2019r., godz. 13:30
📍 Targi LNE, sala Praga

Bądź z nami – razem tworzymy branżę beauty! Do zobczenia!

Informujemy również, że w najnowszym wydaniu magazynu LNE znajdziecie artykuł dotyczący naszego bestsellerowego zabiegu Retix.C. Zapraszamy do lektury!

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.