Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Urgo Aesthetics na 25-leciu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

18 lutego 2019

16 lutego w warszawskim Hotelu Hilton Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging świętowało swoje 25-lecie.

Gospodarzem wieczoru był dr Andrzej Ignaciuk, prezes PTMEiAA, a wśród gości jubileuszowego balu i uroczystej kolacji pojawiły się wybitne autorytety środowiska medycznego m.in. prof. Jerzy Woy-Wojciechowski, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz prof. Emanuele Bartoletti z International Union of Aesthetic Medicine, a jednocześnie przyjaciel i admirator PTMEiAA.

Bal z okazji 25 – lecia wspierała firma URGO Aesthetics – dystrybutor światowych marek, m.in.: Merz Aesthetics, Mesoestetic, Exuviance, Retix.C, wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.