Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Ulthera® uznana za Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię

31 stycznia 2019

 

Ulthera® wygrała w 2018 roku trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię!

Innowacyjna technologia Ulthera® umożliwia bezinwazyjny zabieg liftingujący Ultherapy®, który widocznie unosi powieki górne i owal twarzy, gwarantując młodszy wygląd bez ingerencji chirurgicznej. Wystarczy jeden zabieg, aby zaobserwować znaczną poprawę napięcia skóry i jej ujędrnienie.

Kilka słów o EuroMediCom – stowarzyszenie zajmujące się promocją przyszłościowych nauk medycznych, w szczególności związanych ze starzeniem się skóry i estetyką. Misją Organizacji było od zawsze tworzenie wydarzeń międzynarodowych, aby zapewnić swoim partnerom (Towarzystwom Naukowym i Lekarzom) najlepsze warunki dostarczenia informacji w ewolucji nowych dziedzin medycyny. EuroMediCom jest Stowarzyszeniem organizującym największe Kongresy Estetyczne na Świecie w tym AMWC - Anti-aging Medicine World Congress organizowany co roku w Monako oraz w Paryżu, Francja.

 

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2019/01/main-1-570x570.png

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat Ultherapy® by Ulthera®? W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z Eweliną Gułą : e.gula@pl.urgo.com

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.