Urgo Polfa Łódź

close
 • Znajdź nas w Social Media:
 • Instagram
 • Intranet

Szkolenia Urgo Aesthetics

27 września 2018

6 tygodni -- 12 polskich miast -- prawie 1000 uczestników szkoleń

W poniedziałek 24.09.2018 ruszyła kolejna już edycja jesiennego cyklu szkoleń regionalnych organizowanych w całej Polsce przez URGO Aesthetics (dawniej Bioprofil).

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć naszych Klientów w niezwykłym miejscu na Stadionie PGE Narodowy podczas inauguracyjnego szkolenia „kick-off” marki Mesoestetic. Dlaczego to a nie inne miejsce? Bowiem marka Mesoestetic jest związana z piłkarskim światem - jest oficjalnym sponsorem hiszpańskiej drużyny FC Barcelona a żonę Lionela Messiego można ponoć spotkać w siedzibie marki w Barcelonie gdzie poddaje się zabiegom upiększającym.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostały nowe produkty, między innymi spersonalizowana 10-dniowa kuracja w formie skoncentrowanych ampułek, które niwelują różne problemy skóry, a także nowe Serum Collagen 360°, które razem z hitem Mesoestetic - serum AOX Ferulic, stanowią nierozłączny duet pielęgnacyjny na dzień i na noc.

Ponadto skupiliśmy się na nowych produktach z serii C.Prof, które zostały stworzone na bazie innowacyjnych peptydów biomimetycznych i z powodzeniem stanowić będą alternatywę dla toksyny botulinowej. Natomiast doskonałym uzupełnieniem peelingów Mesopeel od tej pory będą nowe Boostery o działaniu depigmentującym i wygładzającym, które znacznie wydłużają efekty po przeprowadzonej kuracji złuszczającej.

Chcemy również wyposażać naszych Kosmetologów w specjalistyczną wiedzę, dlatego po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowy moduł szkoleniowy AKADEMIA MESOESTETIC, w trakcie którego niezastąpiony trener Urgo Aesthetics Ania Majewska przekazała, jak w trakcie zabiegu zadbać o bezpieczeństwo pacjentów wykorzystując wiedzę anatomiczną.

Nowym elementem naszych szkoleń są moduły, których tematyka skupia się na skutecznej odsprzedaży produktów detalicznych, a także porusza temat visual merchandisingu, czyli budowania wizualizacji marek w gabinetach. O przekazanie wiedzy w tym zakresie zadbała Klaudia Kala – trener Urgo Aesthetics.

Gorąco zapraszamy na kolejne szkolenia regionalne:

 • 09.2018 Wrocław
 • 10.2018 Piekary Śląskie
 • 10.2018 Poznań
 • 10.2018 Łódź
 • 10.2018 Białystok
 • 10.2018 Lublin
 • 10.2018 Kraków
 • 10.2018 Olsztyn
 • 10.2018 Gdynia
 • 10.2018 Szczecin
 • 11.2018 Zielona Góra

Zgłoszenia lub prośby o dodatkowe informacje można nam podsyłać przez zakładkę Kontakt lub pisząc bezpośrednio do Oli Goliszewskiej na a.goliszewska@pl.urgo.com. Zapraszamy również do dołączenia do nas na Facebooku.

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.