Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Retix.C w nowej odsłonie

27 stycznia 2020

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu nowości w produktach Retix.C, które dotyczą zmiany opakowań zewnętrznych całej linii, a także wprowadzenia nowego zabiegu profesjonalnego Retix.C Eye dedykowanego wrażliwej skórze okolicy oczu.

Nowość! Retix.C Eye to rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu, który można wykonywać przez cały rok, dzięki specjalnej molekule retinolu, która nie powoduje podrażnień, ani złuszczania, a także dzięki obecności kwasu ferulowego i floretyny, które wykazują właściwości fotoprotekcji. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach.

W skład zestawu Retix.C Eye wchodzą następujące produkty:

  • Peeling anti-aging na skórę okolicy oczu zawierający mieszkankę kwasów: 2,5% kwasu ferulowego, 5% kwasu cytrynowego, 5% kwasu jabłkowego, 4,5% kwasu mlekowego, a także  floretynę oraz retinol.
  • Serum na skórę okolicy oczu z 10% witaminą C i kwasem ferulowym doskonale uzupełnia działanie peelingu, również wykazując silne działanie wygładzające, rewitalizujące i rozjaśniające.
  • Nanostrukturalna maska w płacie na skórę okolicy oczu, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Maska zapewnia kojący efekt chłodzenia.

Dodatkowo informujemy, że nie zmienił się skład produktów zestaw profesjonalny Retix.C z maską retinolową na twarz, szyję, dekolt i Retix.C krem przeciwzmarszczkowy. Zestaw profesjonalny Retix.C z maską retinolową zawiera stabilną formę 4% retinolu – jeden z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmładzaniu skóry oraz witaminę C, która wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i rozświetlające. Jako uzupełnienie zabiegu Retix.C z maską retinolową wykonywanego w gabinecie polecamy Klientom Retix.C Przeciwzmarszczkowy krem z retinolem i witaminą C.

Produkty w nowych opakowaniach będą dostępne w sprzedaży od lutego 2020 roku.