Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Rany w praktyce

9 czerwca 2020

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu strony internetowej http://ranywpraktyce.pl

Ranywpraktyce.pl jest cyfrowym wydaniem papierowego magazynu o tym samym tytule. Magazyn edukacyjny i serwis internetowy „Rany w praktyce” to wybór przypadków klinicznych opracowanych przez liczne autorytety i wieloletnich praktyków z dziedziny leczenia ran. Kompleksowa charakterystyka opisywanych sytuacji z codziennej praktyki klinicznej, wdrożone schematy postępowania, oraz ich efekty, wzbogacone zostały obszerną i szczegółową dokumentacją fotograficzną, z różnych etapów terapii. „Rany w praktyce” to praktyczne źródło wiedzy dla medyków mających do czynienia z leczeniem ran u swoich pacjentów, pozycja ta stanowi także platformę służącą wymianie doświadczeń pomiędzy profesjonalistami.

Strona będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe przypadki kliniczne oraz wartościowe treści edukacyjne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia http://ranywpraktyce.pl

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Medical.

Misją Urgo Medical jest spełnianie potrzeb medycznych w zakresie leczenia ran ostrych lub przewlekłych (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia kończyn dolnych, owrzodzenia stopy w przebiegu cukrzycy…). Zaawansowane środki opatrunkowe Urgo Medical są dostępne dla polskich pacjentów od 2016 r. Są one oparte o innowacyjną technologię TLC, której skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych. Obecnie na rynku polskim firma oferuje opatrunki ze srebrem zwalczające miejscową infekcję, opatrunki kompleksowo oczyszczające ranę, i opatrunki stymulujące proces leczenia ran.