Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Publikacja w biuletynie „Nasz Głos”

22 października 2018

„O rany!  Czas leczy rany - tak mawia przysłowie, ale na efektywne leczenie ran wpływa wiele czynników, a głównym niewątpliwie jest zdobywanie wiedzy i umiejętności w zgodzie z obowiązującymi zaleceniami – podsumowuje Starszy Przedstawiciel Medyczny Urgo Medical, Adriana Łaguna. Uważam, że cykl organizowanych przez nas konferencji jest jednym z istotnych ogniw łańcucha edukacyjnego personelu medycznego, w którym odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, dając gotowe, poparte wieloma badaniami, innowacyjne lipidowo-koloidowe rozwiązania miejscowego leczenia ran, wpisujące się w najnowsze standardy postępowania.”

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem wydarzenia w „Naszym Głosie” i do kontaktu z nami w sprawie udziału w kolejnych edycjach Akademii!

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/1-570x790.png

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Medical.

Misją Urgo Medical jest spełnianie potrzeb medycznych w zakresie leczenia ran ostrych lub przewlekłych (oparzenia, odleżyny, owrzodzenia kończyn dolnych, owrzodzenia stopy w przebiegu cukrzycy…). Zaawansowane środki opatrunkowe Urgo Medical są dostępne dla polskich pacjentów od 2016 r. Są one oparte o innowacyjną technologię TLC, której skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych. Obecnie na rynku polskim firma oferuje opatrunki ze srebrem zwalczające miejscową infekcję, opatrunki kompleksowo oczyszczające ranę, i opatrunki stymulujące proces leczenia ran.