Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Perły Dermatologii Estetycznej 2018

23 października 2018

Mamy przyjemność ogłosić, że w tegorocznej edycji konkursu Perły Dermatologii Estetycznej 2018 zostały zgłoszone i wyróżnione aż dwa produkty marki Mesoestetic:

  • w kategorii Nowość roku 2018: Mesoestetic AOX Ferulic Serum ochronno-antyoksydacyjne
  • w kategorii Ochrona przeciwsłoneczna: Mesoestetic Mesoprotech Melan 130+ Pigment control

Perły Dermatologii Estetycznej to nagroda Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, wyróżniająca najlepsze kosmetyki i produkty medycyny estetycznej i będąca wyznacznikiem najwyższej jakości i skuteczności.

Serum AOX Ferulic to najnowsze serum o działaniu antyoksydacyjnym i ochronnym stworzone przez hiszpańskie Laboratorium Mesoestetic. Dzięki synergicznemu działaniu trzech unikalnych składników aktywnych (15% witamina C, 1,5% Protech-cell complex, 0,5% kwas ferulowy) serum zapewnia silne działanie antyoksydacyjne i anti-aging. Ponadto preparat chroni fibroblasty przed uszkodzeniami spowodowanymi np. promieniowaniem UV, a także uzupełnia lipidy obecne w naskórku wzmacniając barierę ochronną skóry.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/1-1-570x570.png

Mesoestetic Melan 130+ pigment control to jeden z sześciu produktów w nowej gamie przeciwsłonecznej Mesoprotech. Dzięki zawartości filtrów fizycznych, chemicznych i biologicznych Melan 130+ gwarantuje najwyższą ochronę przeciwsłoneczną (UVB 131 i UVA 67). Wyjątkowa konsystencja fluidu szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów, a zawartość pigmentu o naturalnym odcieniu kamufluje niedoskonałości i wyrównuje koloryt skóry, nadając jej naturalny wygląd bez efektu maski.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/10/2-570x570.png

Jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu wysokiej jakości produkty, które cieszą się tak dużym uznaniem i zaufaniem wielu lekarzy i specjalistów.

Osoby zainteresowane nabyciem bądź też pracą na naszych produktach - perłach, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Brand Managerem marki Mesoestetic Aleksandrą Goliszewską: a.goliszewska@pl.urgo.com

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.