Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

NOWOŚĆ marki Mesoestetic TRAN3X

31 stycznia 2019

 

Odkryj kompleksową kurację depigmentującą z kwasem traneksamowym dedykowaną skórze wrażliwej i naczynkowej. Tran3x to innowacyjna terapia złożona z kilku modułów pielęgnacyjnych, zapewniających integralne działanie depigmentujące na różnych poziomach przebarwień.

Najnowsza metoda depigmentująca marki Mesoestetic Tran3x na bazie kwasu traneksamowego, redukuje przebarwienia - w tym zmiany pigmentacyjne o podłożu naczyniowym (melasma) i towarzyszący im stan zapalny - zapewniając przy tym wysoką tolerancję w trakcie terapii. Kuracja zapobiega powstawaniu przebarwień, w tym pozapalnych zmian pigmentacyjnych pojawiających się często jako efekt agresywnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej.

 

                                                                                                         W SKŁAD KURACJI WCHODZĄ:

 

 

Preparat złuszczający mesopeel® (wyrób medyczny kl. I) do użytku profesjonalnego

 

mesopeel® melanostop tran3x

20% kwas azelainowy + 10% rezorcyna + 6% kwas fitowy + 3% kwas traneksamowy

Unikalna, depigmentująca formuła peelingu przyspiesza proces odnowy naskórka poprzez redukcję nagromadzonej melaniny w wierzchnich warstwach skóry. Widocznie ujednolica koloryt skóry i rozświetla ją.

Formuła peelingu zapewnia idealną równowagę pomiędzy skutecznością, a wysoką tolerancją.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2019/01/melanostop_600x600px-570x570.png

 

                                                                                                 JAK I PREPARATY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ:

 

 

melan tran3x

żel-krem o działaniu depigmentującym do stosowania na dzień

 

Depigmentujący żel-krem, który stopniowo redukuje przebarwienia i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się. Preparat o żelowo--kremowej konsystencji, który szybko się wchłania.

Składniki aktywne:

3% kwas traneksamowy + 1,5% kompleks hydroksykwasów (kwas salicylowy, kwas mlekowy) + 2% tyr control complex (kwas kojowy, glikogen morski, tyr control peptide, alanina) + 3% niacynamid

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2019/01/daily-depigmenting-gel-cream_conlogo-570x570.png

 

 

melan tran3x

intensywny koncentrat depigmentujący do stosowania na noc

 

Koncentrat o intensywnym działaniu depigmentującym, który redukuje nagromadzoną melaninę oraz reguluje jej nadprodukcję. Ultralekka konsystencja.

Składniki aktywne:

3% kwas traneksamowy + 5% kompleks enzymatyczny (kwas migdałowy, kwas salicylowy, kwas mlekowy, enzymatyczny składnik aktywny) + 2% tyr control complex (kwas kojowy, glikogen morski, tyr control peptide, alanina) + 5% niacynamid

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2019/01/intensive-depigmenting-concentrate_conlogo-570x570.png

 

 

mesoprotech melan 130+

najwyższa ochrona przeciwsłoneczna

 

Preparat gwarantujący najwyższą ochronę przeciwsłoneczną (ochrona UVB 131, ochrona UVA 67). Zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania HEV + IR. Dodatkowo wspomaga działanie depigmentujące oraz ujednolica koloryt skóry – fluid z pigmentem.

Składniki aktywne:

Filtry chemiczne i fizyczne (UVA+UVB)

Filtry biologiczne (HEV + IR)

Azeloglicyna

 

 

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2019/01/Projekt-bez-tytułu-1-570x570.png

 

Kuracje dostępne od lutego 2019 roku tylko w najlepszych gabinetach kosmetologicznych i gabinetach medycyny estetycznej!

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.