Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Nowe produkty ISDIN już dostępne!

15 czerwca 2020

ISDIN to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w tworzeniu unikalnych produktów, łączących wydajność i maksymalne bezpieczeństwo z innowacyjnymi składnikami. Skuteczna pielęgnacja skóry jest głównym celem marki ISDIN, która dąży do osiągnięcia idealnej równowagi między naukowym odkryciami w dziedzinie dermatologii, a związanymi z produktem doznaniami. W swoim portfolio marka ISDIN posiada pełną gamę niezwykle skutecznych filtrów przeciwsłonecznych odpowiadających na potrzeby każdego rodzaju skóry. W maju 2020 portfolio marki zostało zaś poszerzone o dwa produkty: FOTOPROTECTOR ISDIN FUSION WATER SPF 50 oraz FOTOULTRA ISDIN AGE REPAIR SPF50.

NOWOŚĆ OD ISDIN!

FOTOPROTECTOR ISDIN FUSION WATER SPF 50

Ultralekki krem do twarzy o delikatnej konsystencji, który natychmiast się wchłania nie pozostawiając śladów na skórze. W optymalny sposób łączy intensywne nawilżenie skóry z ochroną przed promieniowaniem UV, by cieszyć się słońcem podczas zajęć na świeżym powietrzu.

Produkt gwarantuje optymalną tolerancję skórną, nie podrażnia oczu i jest hipoalergiczny, doskonale sprawdzi się więc u osób ze skórą wrażliwą i atopową. Wysoka ochrona przeciwsłoneczna utrzymuje się nawet na wilgotnej skórze, zaś jego skuteczność potwierdzona została w badaniach klinicznych1. Formuła kremu składa się w większości z biodegradowalnych składników, dzięki czemu jest on przyjazny dla środowiska. Nie powoduje powstawania zaskórników.

FOTOULTRA ISDIN AGE REPAIR Fusion Water SPF50

Nowa generacja fotoprotekcji od ISDIN. Codzienna pielęgnacja skóry, w optymalny sposób łącząca ochronę przed promieniowaniem UV z doskonałą tolerancją skórną oraz redukcją szkodliwego wpływu czynników środowiskowych na skórę. Ponadto ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania.

Krem wykazuje potrójne działanie przeciw fotostarzeniu skóry:

  • Chroni przed promieniowaniem UV i smogiem – wysoka ochrona przeciwsłoneczna zapobiega uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem słonecznym, zaś film na skórze chroni przed zanieczyszczeniami i stresem oksydacyjnym.
  • Wspomaga regenerację skóry po uszkodzeniach słonecznych na poziomie komórkowym.
  • Stymuluję naprawę -PepQ10 stymuluje syntezę koenzymu Q10 w skórze powodując jej wyraźne rozświetlenie. Zawarty w składzie peptyd wzmacniający kolagen wspomaga syntezę kolagenu i redukuje zmarszczki. Zawiera kwas hialuronowy, który poprawia elastyczność i nawilżenie skóry.

Obserwuj nas na isdinpolska

1.Klinicznie potwierdzona skuteczność w laboratoriach oraz w warunkach rzeczywistego narażenia na wysokie promieniowanie słoneczne. Odwiedź www.5stardailyprotection.com. Wysoka ochrona SPF 50 (ISO 24444:2010) oraz UVA (ISO 24443:2012) oceniona w warunkach laboratoryjnych.