Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Mgiełka URIAGE nominowana jako HIT KOSMETYCZNY – Dobre Rady

6 marca 2019

URIAGE EAU THERMALE NAWILŻAJĄCO-OCHRONNA MGIEŁKA TERMALNA SPF 30 została nominowana do konkursu Hit Kosmetyczny 2018 organizowanego przez magazyn Dobre Rady.  Lista nominowanych w kategoriach: zapach, włosy, kosmetyk z apteki i domowe SPA, znajduje się w magazynie Dobre Rady nr 4/2019 (w sprzedaży od 6 marca), oraz na stronie internetowej www.dobrerady.pl/glosuj

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Consumer Healthcare.

Produkty do samodzielnej ochrony zdrowia to grupa preparatów, dostępnych w aptekach, bez recepty, których zadaniem jest zapewnić naszym pacjentom natychmiastową pomoc, ulgę i ochronę przy codziennych dolegliwościach i problemach skórnych. W skład portfela działu wchodzą znane marki produktów OTC takie jak Laboratoria Polfa Łódź, Alugastrin i URGO, i dermokosmetyków Uriage, Auriga i ISDIN.