Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Konferencja prasowa Radiesse Men o tematyce „Kryzys męskości we współczesnym świecie”

28 maja 2019

27 maja 2019 r. w restauracji Flaming & Co. miało miejsce wyjątkowe spotkanie prasowe pod hasłem przewodnim „Kryzys męskości we współczesnym świecie”, na którym nasi goście specjalni – Dr  Barbara Walkiewicz-Cyrańska i Dr hab. n. med. Dariusz Kałka poruszyli najciekawsze aspekty tego zjawiska.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wysłuchanie wykładu dotyczącego problemów związanych z męskością oraz ciekawostek na temat naszego ulubionego preparatu do wypełniania Radiesse w zastosowaniu u mężczyzn.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz fotorelacji z wydarzenia.

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Mesoestetic, Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.