Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Dermo-pediatryczna pielęgnacja skóry dziecka od Uriage

15 października 2021

Uriage stworzył ekskluzywny kompleks do pielęgnacji skóry niemowląt, skomponowany z Wody Termalnej Uriage w połączeniu z Wyciągiem z Organicznej Szarotki. Naturalny i pozyskiwany lokalnie kompleks (obydwa składniki aktywne pochodzą z Alp) nawilża, łagodzi i chroni naskórek, jednocześnie wzmacniając barierę skórną. Produkty gamy Bébé zwierają do 98% składników pochodzenia naturalnego, zgodnie z obliczeniami normy ISO 16128.

Dermokosmetyki tej gamy oferują różnorodne konsystencje, a wszystkie są równie przyjemne w aplikacji. Oferta produktów do codziennej pielęgnacji skóry cechuje się lekkim, kwiatowym zapachem, który idealnie stapia się z zapachem skóry dziecka.

Produkty z gamy BéBé przeszły badania kliniczne pod kontrolą pediatryczną i dermatologiczną, co potwierdziło wysoką tolerancje skórną, ale też pozwoliło potwierdzić skuteczność działania.

Najważniejsze jest jednak to, że dermokosmetyki  gamy Bébé odpowiednie dla noworodków.

W gamie mamy znajdą produkty do:

Do Kąpieli:

– BÉBE 1st OLEJEK OCZYSZCZAJĄCY DLA DZIECI 500ML  – to odżywczy olejek myjący,  który delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę dziecka.

– BÉBE 1st CRÉME LAVANTE KREM OCZYSZCZAJĄCY DLA DZIECI 500ML –  to bogaty i kremowy Créme Lavante, który delikatnie oczyszcza i uzupełnia ochronną warstwę hydrolipidową na skórze.

Do Delikatnego oczyszczania:

BÉBE 1st WODA OCZYSZCZAJĄCA DLA DZIECI 500ML – dzięki wyjątkowo delikatnej bazie myjącej, bez zawartości mydła oraz fizjologicznemu pH delikatnie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia

Do Pielęgnacji:

BÉBE 1st MLECZKO NAWILŻAJĄCE DLA DZIECI 500ML – to delikatne i kremowe mleczko w formie emulsji, które intensywnie nawilża delikatną skórę dziecka i zapobiega jej wysuszaniu.

Na odparzenia okołopieluszkowe:

BÉBE 1st KREM PRZECIW ODPARZENIOM – skutecznie zapobiega pojawianiu się zaczerwienień i regeneruje naskórek osłabiony codziennym noszeniem pieluszek.