Urgo Polfa Łódź

close
 • Znajdź nas w Social Media:
 • Instagram
 • Intranet
Czas cofnąć czas!

Retix.C

KOMPLEKSOWA I SKUTECZNA LINIA ANTI-AGING

Naszym bestsellerem jest profesjonalny zabieg Retix.C z 4% maską retinolową, który ma intensywne działanie anti-aging. Zabieg wykorzystuje połączenie jednego z najskuteczniejszych składników w odmładzaniu skóry – 4% retinolu (czysta postać witaminy A) oraz witaminy C i proteoglikanów, które działają rozjaśniająco i regenerująco. Zabieg może być stosowany na twarz, szyję, dekolt oraz ciało. Wskazania do stosowania tej  terapii profesjonalnej to przede wszystkim przebarwienia, zmarszczki, nierówności, zaskórniki, rozszerzone pory. Uzupełnieniem do terapii profesjonalnej jest  Retix.C

Przeciwzmarszczkowy krem z retinolem i witaminą C – rekomendowany jako skuteczna i codzienna pielęgnacja anti-aging.

Nowością w linii Retix.C jest profesjonalny zabieg Retix.C Eye rewitalizujące skórę okolicy oczu. Wskazaniami do zabiegu Retix.C Eye są pojawiające się pierwsze oznaki starzenia się: zmarszczki wokół oczu, przebarwienia, przesuszona i pozbawiona blasku skóra. Skuteczność i bezpieczeństwo linii Retix.C potwierdzone w badaniach.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/ZESTAW-Retix.C-EYE-530x371.jpg

Retix.C Eye to całoroczny zabieg rewitalizujący skórę okolicy oczu, w którego skład wchodzą trzy preparaty:

 • Peeling anti-aging na skórę okolicy oczu zawierający mieszanką kwasów: ferulowego, cytrynowego, jabłkowego, mlekowego, a także floretynę oraz retinol. Formuła peelingu zapewnia idealną równowagę pomiędzy skutecznością, a wysoką tolerancją
 • Serum na skórę okolicy oczu z witaminą C i kwasem ferulowym doskonale uzupełnia działanie peelingu, również wykazując silne działanie wygładzające, rewitalizujące i rozjaśniające.
 • Nanostrukturalna maska w płacie na skórę okolicy oczu, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Maska zapewnia kojący efekt chłodzenia na całym obszarze zabiegowym.

Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu Retix.C Eye zostało potwierdzone w badaniach. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu:       

 • 95% działanie ujędrniające i napinające skórę pod oczami
 • 95% intensywne nawilżenie skóry
 • 90% rozświetlenie skóry
 • 70% zmniejszenie widoczności worków pod oczami
 • 60% rozjaśnienie cieni pod oczami
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2020/01/ZESTAW-Retix.C-11.png

Retix.C to zabieg stymulująco-złuszczający, który można wykonywać na twarzy, szyi, dekolcie oraz ciele. Zabieg wykorzystuje połączenie jednego z najskuteczniejszych składników w odmładzaniu skóry – 4% retinolu (czysta postać witaminy A) oraz witaminy C i proteoglikanów, które działają rozjaśniająco i regenerująco. Dzięki synergicznemu działaniu składników aktywnych już po pierwszym zabiegu skóra jest znacznie wygładzona, ujędrniona, rozświetlona, a zmarszczki są mniej widoczne. Pełny efekt kuracji uzyskamy dzięki wykonaniu serii zabiegów, rekomendujemy minimum 3 zabiegi z częstotliwością 3-4 tygodni. Dla wzmocnienia efektu zabiegu w gabinecie rekomendujemy stosowanie Retix.C Przeciwzmarszczkowego kremu z retinolem i witaminą C.

Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu Retix.C zostało potwierdzone w badaniach. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu:       

 • 93% redukcja niedoskonałości: zmarszczki, przebarwienia, zaskórniki
 • 93% rozjaśnienie i rozświetlanie skóry
 • 93% wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry
 • 100% wzrost poziomu nawilżenia skóry
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2020/01/Retix.C_krem-7-530x398.jpg

 

Retix.C Przeciwzmarszczkowy krem z retinolem i witaminą C do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki zawartości retinolu krem stymuluje odnowę komórkową, odżywia i nawilża. Skutecznie redukuje oznaki starzenia i niedoskonałości skóry: zmarszczki, przebarwienia i zaskórniki. Zawarta w kremie witamina C działa antyoksydacyjnie, rozjaśniając i rozświetlając skórę. Dodatek NNKT regeneruję skórę, a wyciąg z rozmarynu działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie. Krem jest uzupełnieniem kuracji profesjonalnej Retix.C z maską retinolową. Może być również stosowany niezależnie, jako skuteczna pielęgnacja anti-aging.

 

Chęć pracy na powyższej marce?

Jako jeden z czołowych dystrybutorów produktów medycyny estetycznej zapraszamy do kontaktu w celu zorganizowania wstępnej wizyty / szkolenia.

Kontakt