Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet
Siła. Skuteczność. Profesjonalizm.

NeoStrata

NEOSTRATA® to zaawansowane naukowo, poparte licznymi patentami, bardzo lubiane i chętnie polecane przez lekarzy pilingi chemiczne i preparaty pielęgnacyjne o udowodnionej klinicznie skuteczności, które wyraźnie odbudowują, rozjaśniają, odmładzają i poprawiają kondycję skóry.

Twórcy NEOSTRATA®, dr Van Scott i dr Yu, to wizjonerzy i liderzy w dziedzinie dermatologii kosmetycznej, którzy jako pierwsi stworzyli formułę pilingu z kwasem glikolowym, a dzięki odkryciu odmładzającej mocy alfa-hydroksykwasów (AHA) i polihydroksykwasów (PHA) dokonali rewolucji w terapii starzenia się skóry.

Produkty NEOSTRATA® są opracowane w laboratoriach NEOSTRATA® z wykorzystaniem opatentowanych technologii i składników aktywnych. Szeroka gama produktów jest przeznaczona do każdego rodzaju skóry, także skóry dotkniętej różnymi problemami, takimi jak: hiperpigmentacja, trądzik różowaty, nadmierna suchość czy trądzik pospolity.

Oświadczenie dotyczące zmian Exuviance Professional i Neostrata

Załacznik nr 2. wykaz zmian w nazewnictwie produktów Neostrata

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/neostrata_prosystem-530x402.jpg

Pilingi ProSystem wyłącznie do użytku profesjonalnego

W skład gamy profesjonalnych pilingów chemicznych NEOSTRATA® ProSystem wchodzą: piling retinolowy 3% roztwór alkoholowy z kompleksem liftingującym Retinol Boosting Complex™, 4 pilingi glikolowe (20%, 35%,50%,70%) oraz 2 pilingi na specjalne wskazania przeznaczone do zabiegów w gabinecie. Pilingi w połączeniu z preparatami do kuracji domowej NEOSTRATA® redukują drobne bruzdy i zmarszczki, rozjaśniają, ujednolicają koloryt skóry i redukują przebarwienia.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/neostrata_enlighten-530x402.jpg

3 kroki do skóry bez przebarwień

NEOSTRATA® Enlighten to preparaty do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Preparaty są przeznaczone do skóry z problemami pigmentacyjnymi lub dla osób oczekujących rozjaśnienia i ujednolicenia kolorytu skóry. Linia produktów Enlighten zawiera wysokoaktywne rozjaśniacze, Butyl Resorcinol, SabiWhite®, kwas kojowy i witaminę C, które rozjaśniają przebarwienia oraz zapobiegają powstawaniu nowych plam. Opatentowana NeoGlukozamina współdziała z środkami rozjaśniającymi zwiększając naturalny cykl komórkowy w celu złuszczania skóry i zanikania istniejących przebarwień.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/neostrata_skin_active-530x402.jpg

Intensywna terapia anti-aging dla skóry z widocznymi oznakami starzenia

NEOSTRATA® Skin Active to zaawansowana, kompleksowa terapia anti-aging, która celuje w wszystkie widoczne oznaki starzenia przy użyciu najnowocześniejszych składników. Liczne efekty starzenia się skóry m.in.: drobne zmarszczki, przebarwienia i zwiotczenie skóry. Żaden pojedynczy składnik nie poradzi sobie z nimi wszystkimi. NEOSTRATA® Skin Active łączy w sobie klinicznie sprawdzone składniki, które pomagają odwrócić widoczne oznaki starzenia się. Te silne preparaty zwiększają odnowienie komórek, pomagają pobudzić kolagen i chronią przed utlenianiem. Linie i zmarszczki są wygładzone od wewnątrz.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/neostrata_resurface-530x402.jpg

Poprawa kondycji skóry

NEOSTRATA® Resurface to linia produktów do pielęgnacji zawierająca alfa-hydroksykwasów (AHA), które mają niezwykły wpływ na skórę. AHA rozpuszczają wiązania zagęszczonych martwych komórek skóry powodując złuszczanie jej wierzchnich warstw, jednocześnie odkrywając nową, uwodnioną, zdrowszą skórę. Złuszczanie w górnej warstwie skóry prowadzi do zwiększonej odnowy komórek w środkowych warstwach. Preparaty Resurface przeznaczone dla pacjentów ze skórą normalną, szorstką, odwodnioną, matową z widocznymi zmarszczkami.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/neostrata_restore-530x402.jpg

Intensywna odbudowa skóry

NEOSTRATA® Restore to linia produktów do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej, atopowej lub z trądzikiem różowatym. Preparaty z linii Restore są również idealne dla pacjentów po intensywnych zabiegach medycznych i kosmetycznych. Preparaty zawierają PHA takie jak Glukonolakton i kwas laktobionowy, które wzmacniają barierę ochronną skóry, czyniąc ją mniej podatną na działanie czynników drażniących i zmniejszając zaczerwienienie skóry. PHA to naturalne środki pochłaniające wilgoć, utrzymujące skórę dobrze nawilżoną, są to również stabilne i silne przeciwutleniacze, które pomagają zwalczać oznaki fotostarzenia.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/neostrata_refine-530x402.jpg

Głębokie oczyszczanie

NEOSTRATA® Refine to linia produktów anti-aging i terapia naprawcza dla skóry tłustej z tendencją do trądziku pospolitego. Kwas glikolowy oraz Glukonolakton mają udowodnioną klinicznie skuteczność w odnowie komórek, poprawie kolorytu i blasku skóry oraz redukują drobne bruzdy i zmarszczki. Kwas migdałowy, który naturalnie występuje w migdałach jest lipofilnym AHA, który może być wchłaniany przez tłustą skórę zapewniając szczególne efekty anti-aging dla tego rodzaju skóry. Opatentowana NeoGlukozamina złuszcza i hamuje tyrozynę zmniejszając widoczność plam starczych i nierównomierność pigmentu. Skóra wygląda gładko, czysto i młodo.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/neostrata_targeted_treatement-530x402.jpg

Preparaty do zadań specjalnych

NEOSTRATA® Targeted Treatment to linia preparatów ukierunkowanych na specyficzne problemy skóry, np. cienie pod oczami czy intensywnie przesuszona skóra. Preparaty mogą być stosowane jako niezależna terapia, a także stanowić uzupełnienie lub wzmocnienie efektów codziennej pielęgnacji.

Chęć pracy na powyższej marce?

Jako jeden z czołowych dystrybutorów produktów medycyny estetycznej zapraszamy do kontaktu w celu zorganizowania wstępnej wizyty / szkolenia.

Kontakt