Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet
Let us inspire you

Merz Aesthetics

Merz Aesthetics to międzynarodowa firma z siedzibą w Niemczech oferująca kompleksowe portfolio innowacyjnych i bezpiecznych preparatów w dziedzinie medycyny estetycznej. Merz Aesthetics jest jedną z wiodących na świecie firm, której preparaty do zabiegów medycyny estetycznej są dostępne w ponad 90 krajach. Portfolio produktowe Merz Aesthetics dostępne w Polsce to:

  • toksyna botulinowa typu A firmy Merz Aesthetics (lek wydawany na receptę, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu),
  • Belotero® bogata gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego,
  • Radiesse® preparat na bazie hydroksyapatytu wapnia przeznaczony do liftingu i konturowania twarzy,
  • Ulthera® unikalne urządzenie do bezinwazyjnego liftingu z obrazowaniem USG, którego skuteczność i bezpieczeństwo została potwierdzona przez FDA – amerykańską Agencję Żywności i Leków.
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/aesthetics-botulinum-3grid-teaser-copy-530x402.jpg

Toksyna botulinowa – jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów nerwowo-mięśniowych. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów a unerwianymi przez nie mięśniami. Toksynę botulinową wstrzykuje się w określone punkty zależne od tego, które mięśnie chcemy zrelaksować. Podaje się ją, zależnie od okolicy, domięśniowo, podskórnie lub śródskórnie. Stosuje się przy tym bardzo cienkie igły, dlatego ból związany z zabiegiem jest minimalny i nie wymaga znieczulenia miejscowego. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich aktywności. Zabieg trwa kilka minut, a jego czasochłonność zależy od liczby usuwanych zmarszczek. Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, ale pełne efekty jej podania widać dopiero po ok. dwóch tygodniach.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/Belotero-530x402.jpg

Belotero® bogata gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Linia wypełniaczy Belotero® została stworzona tak, aby dostosować zabieg do potrzeb każdego pacjenta w zależności od strukturalnych i funkcjonalnych potrzeb skóry - od nawilżania i wygładzania skóry, do wypełniania zmarszczek i powiększania ust. Wypełniacze Belotero® gwarantują naturalne efekty.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/Radiesse-530x402.jpg

Radiesse® preparat na bazie hydroksyapatytu wapnia silnie stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Radiesse® można stosować w celu spłycenia głębokich zmarszczek, napięcia skóry i modelowania konturów. Pierwszy efekt ujędrnienia i liftingu widoczny jest tuż po zabiegu, a optymalny - około 2-3 miesiące po zabiegu. W porównaniu do wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, Radiesse® ma wyższą elastyczność i lepkość. To powoduje, że preparat Radiesse® jest idealny do podawania w częściach twarzy o silnej mimice lub wymagających precyzyjnego modelowania. Od 2009 roku preparat Radiesse® posiada certyfikat amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA). Wykonano już ponad 7 milionów zabiegów Radiesse® na całym świecie!

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/06/Ulthera-530x402.jpg

Ulthera® unikalne urządzenie do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu, które jako jedyne na rynku HIFU wykorzystuje energię ultradźwięków oraz nowatorską technologię obrazowania DeepSEE®, dzięki czemu lekarz ma pełną kontrolę nad przebiegiem zabiegu.

System Ulthera® jest wyposażony w głowicę o podwójnym działaniu. Przetworniki umożliwiają korekcję trudnych regionów ciała, takich jak drobne zmarszczki w okolicy dolnych powiek oraz ust. Zabieg z zastosowaniem urządzenia zwiększa napięcie skóry w każdym miejscu, które wpływa na całościowy wygląd twarzy.

Technologia opiera się na energii fal ultradźwiękowych i ich działaniu kontrolowanym poprzez obrazowanie ultradźwiękowe DeepSEE®. Ulthera modeluje rysy twarzy, przywraca skórze świeżość i niweluje drobne zmarszczki z trudno dostępnych miejsc.

Skuteczność zabiegów Ultherapy® wykonanych przy użyciu urządzenia Ulthera® potwierdziło wiele badań klinicznych. Miały one miejsce w renomowanych ośrodkach, takich jak Harvard Medical School, University of California w San Diego oraz Wellman Center for Photomedicine w Massachusetts General Hospital.

Rezultatem testów było uzyskanie w 2009 roku certyfikatu FDA "de novo”. Procedura „de novo” wskazuje, iż obecnie na rynku nie ma podobnego urządzenia. Oznacza to, że Ulthera® jest zabiegiem unikalnym, niemającym obecnie odpowiednika na rynku medycznym. Również w 2009 roku procedura otrzymała certyfikat Health Canada, zaś rok wcześniej – European Certificate of Conformance (CE Mark). Na świecie wykonano już ponad 1 milion zabiegów Ultherapy® by Ulthera®!

Chęć pracy na powyższej marce?

Jako jeden z czołowych dystrybutorów produktów medycyny estetycznej zapraszamy do kontaktu w celu zorganizowania wstępnej wizyty / szkolenia.

Kontakt