Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Benefity

Praca w URGO Polfa Łódź to wiele możliwości rozwoju nie tylko w kraju, ale także za granicą. Oprócz przyjaznego środowiska pracy, oferujemy naszym pracownikom dodatkowe korzyści, dbając o komfort ich pracy i życia na co dzień:

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/rozwoj-116x118.png
Możliwości rozwoju w Polsce i za granicą
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/opieka-116x118.png
Opieka zdrowotna LuxMed, również dla bliskich
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/ubezpieczenie-116x118.png
Pełne ubezpieczenie na życie
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/biuro-116x118.png
Nowoczesne biuro z łatwym dojazdem
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/multisport-116x118.png
Dofinansowanie do karty MultiSport
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/upust-116x118.png
Nasze produkty w atrakcyjnych cenach

Słowami naszych pracowników

URGO POLFA ŁÓDŹ tworzą ludzie pełni pasji, energiczni i gotowi na nowe wyzwania. Poznaj historie i ścieżki kariery kilkorga z nich.

„URGO Polfa Łódź daje możliwość rozwoju młodym osobom, właśnie takim jak ja! Firma wspiera swoich pracowników w rozwoju poprzez dialog i wykorzystanie dostępnych procesów i narzędzi rozwojowych.”

MARIA, Specjalista ds. Efektywności Biznesowej, Warszawa

„URGO Polfa Łódź wybrałam, ponieważ chciałam się rozwijać w branży farmaceutycznej, wykorzystując swoje umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe, które towarzyszyły mi również w poprzedniej pracy.”

KATARZYNA, Lider ds. Wsparcia Obsługi Kluczowych Klientów, Łódź

„Jestem nowoczesną tradycjonalistką, więc dla mnie URGO to zachwycająca innowacja, Polfa Łódź to sprawdzone, znane produkty, a Uriage to moc natury i nauki. Dzięki tym produktom mogę ulepszać świat.”

PAULINA, Kierownik ds. Kluczowych Klientów , Rzeszów

„Najciekawsze w tej pracy jest to, że pomimo pozornej rutyny wizyt każdy dzień wygląda inaczej. Organizujemy liczne szkolenia z lekarzami i kosmetologami, bierzemy udział w kongresach i sympozjach zarówno w Polsce jak i za granicą. "

AGATA, Przedstawiciel Medyczny URGO Aesthetics, Poznań

i TY możesz ZOSTAĆ częścią zespołu URGO POLFA LODŹ

Aplikuj !

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Dopiero zaczynam swoją przygodę z UPL, jestem na stażu w dziale efektywności od jesieni 2017 roku.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Nie mogę narzekać na nudę - mój typowy dzień w pracy zawsze różni się od dnia poprzedniego. Administruję system CRM, przygotowuję różnorodne analizy, wspieram projekty, prowadzę szkolenia. Każdy projekt jest inny od poprzedniego, a zatem wymaga indywidualnego podejścia. Tutaj ciągle uczę się czegoś nowego oraz poznaję interesujących ludzi.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Urgo Polfa Łódź daje możliwość rozwoju młodym osobom, właśnie takim jak ja! Firma wspiera swoich pracowników w rozwoju poprzez dialog i wykorzystanie dostępnych w firmie procesów i narzędzi rozwojowych.

Co robiłam wcześniej?

Wyciągałam jak najwięcej wiedzy z moich studiów na SGH, jednocześnie pracując w firmach przy realizacji projektów.

Ciekawostka o mnie?

From Belarus with love I moved to Poland 7 years ago!

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Moja historia z Urgo Polfa Łódź zaczęła się w 2012 r. od stanowiska Referenta ds. Sprzedaży. Na początku byłam odpowiedzialna za prezentację ofert produktowych dla aptek i klientów sieciowych. Następnie zmieniłam stanowisko na specjalistę ds. obsługi klienta, gdzie oprócz standardowej sprzedaży zajmowałam się również prowadzeniem indywidualnych projektów telemarketingowych dedykowanych do obsługi kampanii dystrybucyjnych. W 2017 roku awansowałam na stanowisko Lidera Zespołu Telemarketingu i zajmuję się organizacją codziennej pracy Specjalistów ds. Obsługi Klienta, koordynowaniem kampanii sprzedażowych i dbałością o wysoką jakość obsługi klienta w Urgo Polfa Łódź w ramach call center.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Każdy dzień to dla mnie przede wszystkim poranna weryfikacja raportów sprzedaży z poprzedniego dnia oraz przygotowanie podsumowania dla zespołu i przełożonego, tak aby wszyscy mieli dostęp do aktualnych danych. Po przygotowaniu wszystkich informacji wraz z całym zespołem rozpoczynam kontakt z dedykowaną grupą klientów aptecznych w celu zaproponowania aktualnych ofert rabatowych. Oprócz indywidualnych zadań sprzedażowych każdego dnia wspieram zespół podczas ich pracy i dbam o płynność procesów.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

URGO Polfa Łódź wybrałam, ponieważ chciałam się rozwijać w branży farmaceutycznej, wykorzystując swoje umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe, które towarzyszyły mi również w poprzedniej pracy.

Co robiłam wcześniej?

Wcześniej  pracowałam w jednej z dużych firm telekomunikacyjnych, w której również zajmowałam się pełną obsługą klienta. 

Ciekawostka o mnie?

Jestem mamą na pełen etat. Najważniejsza jest dla mnie rodzina, a moim miejscem na Ziemi jest mój dom, w który wkładam całe swoje serce. W wolnej chwilach lubię spacerować, czytać książki i gotować.

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Moja przygoda z Polfą zaczęła się 10 lat temu jako przedstawiciel farmaceutyczny. Po powrocie z urlopu macierzyńskiego zastała mnie nowa rzeczywistość w postaci połączenia Urgo i Polfy Łódź. Od 4 lat jestem na stanowisku Specjalisty ds. kluczowych aptek. Obecnie awansowałam i będę pełnić rolę KASa.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Odwiedzam apteki, promuję produkty firmy, prowadzę sprzedaż, przeprowadzam szkolenia, dbam o wizualizację, odpowiednie ustawienie standów, pozostawienie materiałów dla pacjentów, próbek. Pomagam w organizacji pracy dermokonsultantki.

A przy tym dużo się uśmiecham!

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Ponieważ jestem nowoczesną tradycjonalistką. Urgo to zachwycająca innowacja, skuteczność. Polfa Łódź to sprawdzone,  znane produkty. Uriage to moc natury i nauki. Dzięki tym produktom mogę ulepszać świat.

Co robiłam wcześniej?

Błądziłam :)

Tuż po studiach podjęłam pracę w firmie Diagnosis, gdzie pracowałam 7 miesięcy.

Ciekawostka o mnie?

Jak widać na zdjęciu uwielbiam naturę, podróże. Chętnie zamykam wspomnienia lata i mojej ukochanej jesieni w szkle. Bywa naprawdę pysznie. Ponadto kocham wszystko, co związane z Italią. Wiedzieliście, że wodę termalną Uriage odkryli 2000 lat temu rzymscy żołnierze?!

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Pracuję w Urgo od 7 lat na stanowisku Przedstawiciela Medycznego na terenie Wielkopolski i Kujawsko Pomorskiego. Do firmy wracałam w tym czasie dwukrotnie ponieważ jestem mamą dwójki cudownym dzieci.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Najciekawsze w tej pracy jest to, że pomimo pozornej rutyny wizyt każdy dzień wygląda inaczej. Organizujemy liczne szkolenia z lekarzami i kosmetologami, bierzemy udział w kongresach i sympozjach zarówno w Polsce jak i za granicą. Pozwala mi to stałe rozwijać się. Współpracuję ze specjalistami zakresu medycyny estetycznej, którzy wyznaczają trendy w tej dziedzinie. Szerokie portfolio produktów najwyższej jakości pozwala mi sprostać ich oczekiwaniom.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Zawsze chciałam pracować w dziale medycyny estetycznej. Praca ta spełnia moje oczekiwania i zapewnia stały rozwój .

Co robiłam wcześniej?

Od 10 lat pracuję w branży medycyny estetycznej. Ukończyłam studia na wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Ciekawostka o mnie?

Prywatnie kocham podróże i zwierzęta- mam 2 psy, kota, kozy i konie :)

clear

Rekrutacja

Nie mamy sztywnych procesów rekrutacyjnych, gdyż tak jak różne stanowiska wymagają różnych kompetencji, tak też i my dostosowujemy nasze podejście. Jednak przeważnie etapy rekrutacji w naszej firmie wyglądają następująco:

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/aplikujesz-102x102.png
1. Aplikujesz

Po przesłaniu przez Ciebie CV, analizujemy je pod kątem danego stanowiska.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/rozmawiamy-102x102.png
2. Kontaktujemy się

Rozmawiamy, i jak dobrze pójdzie, to umawiamy się na spotkanie w Twoim mieście lub w naszym biurze w Warszawie lub Łodzi.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/sprawdz-102x102.png
3. Poznajemy się

Masz możliwość odbycia dłuższej rozmowy z przyszłym przełożonym i zaprezentowania rozwiązania zadania domowego.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/warunki-102x102.png
4. Ustalamy warunki

Czas na rozmowę o naszej współpracy oraz ofertę zatrudnienia.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/gratulacje-102x102.png
5. Gratulacje!

Witamy Cię w naszym zespole.

Dołącz do nas

Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj na wybrane stanowisko.