Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Kadra zarządzająca

W skład kadry zarządzającej Laboratoria Polfa Łódź wchodzą:

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/ewaR-370x400.jpg

EWA ROZIEL

Dyrektor Regionalny na Polskę i Europę Centralną i Środkową
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/jacek-370x400.jpg

JACEK KOZUB

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Consumer Healthcare
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/łukasz-370x400.jpg

ŁUKASZ KRAWCZYŃSKI

Dyrektor URGO Medical na Polskę oraz Europę Centralną i Środkową
clear

Objęła stanowisko Dyrektor Generalnej Urgo Group w Polsce w styczniu 2015 roku, krótko po przejęciu przez Urgo Group dwóch lokalnych spółek: Bio-Profil i Polfa Łódź, w których wraz z podległym zespołem przeprowadziła projekt restrukturyzacji i stworzenia Urgo Polfa Łódź a w 2016 wprowadzenia na polskic rynek i udostępnienia polskim pacjentom innowacyjnych opatrunków Urgo Medical. Na początku 2017 roku dodatkowo objęła stanowisko Dyrektora Regionalnego na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Wcześniej kształtowała swoją karierę zawodową w obszarach marketingu i sprzedaży najpierw na rynkach dóbr szybkozbywalnych (mass market) w firmie Schwarzkopf & Henkel, by następnie kontynuować karierę w branży farmaceutycznej w firmach Johnson&Johnson oraz GlaxoSmithKline Consumer Healthcare.

Posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne poparte ukończeniem studiów MBA Oxford Brooks.

Prywatnie mama dziesięciolatki, pasjonatka biegania, w szczególności maratonów, których ma za sobą już siedem.

clear

Jacek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studiów podyplomowych na kierunku zarządzania i marketingu w Akademii Leona Koźmińskiego. Do Urgo Polfa Łódź dołączył w marcu 2015 roku jako Dyrektor Komercyjny. Od tej pory jest odpowiedzialny za rozwój marek OTC - Polfa Łodź, Alugastrin, Urgo, ale również marek dermokosmetycznych Uriage i Auriga. W 2017 roku obejmując stanowisko Dyrektora Business Unitu Consumer Healthcare rozszerzył swój zakres odpowiedzialności o dział marketingu.

Swoją profesjonalną karierę Jacek Kozub rozpoczął w firmie Coca Cola, gdzie przez 11 lat pełnił wiele funkcji w dziale sprzedaży. Ostatnie 4 lata doświadczenia to praca dla GlaxoSmithKline Consumer Healthcare oraz Urgo Polfa Łodź.

Prywatnie Jacek pasjonuję się spędzaniem czasu z rodziną poświęcając go na sport, wycieczki po Polsce lub odległych zakątkach świata.

clear

Od 12 lat związany jest z biznesem farmaceutycznym w Polsce. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych koncernach farmaceutycznych takich jak Ratiopharm, Sandoz i MSD Polska.

Absolwent wydziałów Prawa i Administracji oraz Prawa Kanonicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Następnie swoją edukację kontynuował na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania oraz Uniwersytecie Łódzkim.

W toku swojej kariery był odpowiedzialny za wiele obszarów terapeutycznych m.in. zarządzał portfolio antykoncepcyjnym i szczepionkowym. W Urgo Polfa Łódź od początku swojej kariery odpowiedzialny był za wprowadzenie na polski rynek AWC (Advanced Wound Care) innowacyjnych produktów Urgo Medical. Od dwóch lat z sukcesem zarządza działem w Polsce, a od stycznia 2018 odpowiada także za wprowadzenie Urgo Medical w krajach Europy Centralno-Środkowej.

W wolnym czasie dużo czyta, podróżuje i gotuje.