Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Dystrybucja i wprowadzanie do używania wyrobu medycznego Radiesse przez sklepy internetowe

22 lutego 2022

Informujemy, że jesteśmy jedynym dystrybutorem wyrobu medycznego Radiesse, autoryzowanym przez wytwórcę Merz North America, Inc, USA na terenie Polski. Wyroby medyczne dystrybuowane przez nas są zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dysponujemy certyfikatami i deklaracjami wytwórcy, potwierdzającymi jakość, kontrolę i rejestrację. Nasze produkty magazynujemy w hurtowni farmaceutycznej, natomiast transport realizujemy w kontrolowanych warunkach, ze względu na ściśle zdefiniowane wymagania dotyczące przechowywania i transportu, w temperaturze między 15°C a 25°C.

Wyrób medyczny Radiesse sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio do lekarzy, ze względu na bezpieczeństwo, skuteczność i jakość produktu, a transport tego wyrobu odbywa się bezpośrednio z hurtowni do gabinetu w warunkach monitorowanej temperatury.

Jako wyłączny dystrybutor firmy Merz Aesthetics nie bierzemy odpowiedzialności za produkty zakupione w sklepach internetowych.  Nie prowadzimy sprzedaży wyrobu medycznego Radiesse do tych sklepów. Nie wiemy w jakich warunkach sklepy sprzedające towary na odległość, przechowują i transportują swoje produkty. Wobec powyższych nie gwarantujemy jakości, skuteczności i bezpieczeństwa Radiesse, oferowanego przez internet. Nie przyjmujemy reklamacji jakościowych ani działań niepożądanych wynikłych z niewłaściwego przechowywania i transportu Radiesse, kupionego ze sklepu internetowego.

Przypominamy również, że produkt Radiesse przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez lekarzy przeszkolonych ze stosowania tego produktu. Lekarzy zainteresowanych zakupem Radiesse zapraszamy na szkolenia i zakup przez naszych Przedstawicieli Medycznych.

Plik do pobrania

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie.

W Polsce, firma URGOPolfaŁódź ma również trzy filary, w tym Urgo Aesthetics.

Urgo Aesthetics (dawniej BioProfil) odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak Merz Aesthetics, Exuviance, NeoStrata, Retix.C i Super Diet. Produkty dystrybuowane przez Urgo Aesthetics są częstymi zdobywcami nagród, w tym dwóch Pereł Dermatologii Estetycznej 2018 i trofeum „Anti – Aging & Beauty Trophy” w kategorii Najlepsze urządzenie wykorzystujące energię.